Ogłoszenia
XXV Niedziela Zwykła

1.  Przeżywamy dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zapraszamy  na niedzielne nieszpory o 17:40. Po zakończeniu każdej Mszy świętej będzie można złożyć dar do puszek na działalność Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

2. Na spotkanie kandydatów na ministrantów zapraszamy w czwartek na godz. 17:00 do kościoła. Prosimy rodziców, aby zachęcali swoich synów po I Komunii Świętej do zaszczytnej służby przy ołtarzu.

3. Spotkanie ministrantów i lektorów też w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.

4. W piątek o godz. 19.00  zapraszamy na spotkanie dotychczasowych członków KSM-u oraz chętnych do zapisania do tej młodzieżowej grupy poczynając od klas siódmych.

5. Dzień Patrona naszej Parafii będziemy przeżywać w sobotę (25 września). Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od Mszy świętej o godz. 7:00 do Mszy wieczornej o 18:00. Od godz. 17.00 adoracja z udziałem Parafialnego Zespołu Synodalnego wg przesłanych materiałów najpierw indywidualna, a od 17.30 wspólna.

6. Uczniów klas trzecich szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą i  spotkanie dotyczące przygotowania do I Spowiedzi i Komunii Świętej w przyszłą niedzielę na 11.30. Dzieci otrzymają też poświęcone w tym dniu różańce. Na tej Mszy Świętej będziemy też modlić się w intencji S. Nazariuszy z racji 60-tej rocznicy ślubów zakonnych.

7. W najnowszym Gościu Niedzielnym między innymi artykuł o aktualnych objawieniach Matki Bożej w La Salette, we Francji oraz bardzo przejmujące świadectwo więzionego przez wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana. Zachęcamy do lektury.