32 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Modlitwa na różańcu za dusze wypominane przez miesiąc listopad codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą oraz w niedziele listopada przed Mszą o 8:30 i 10:00. Dzisiaj i w środę wypominki wieczorne połączone z nieszporami.

2. Grupa Modlitewna Pana Jezusa Ukrzyżowanego spotyka się na modlitwie w poniedziałki wieczorem już od 18 – tu lat. Na jutrzejszą modlitwę o 18.00 zapraszamy także osoby chętne, które chciałyby się włączyć w to ważne dzieło, by przez modlitwę i doświadczenie wspólnoty rozwijać swoje relacje z Bogiem i ludźmi.

3. Siostry Służebniczki zapraszają rodzinę Bł. Edmunda na spotkanie w domu sióstr we wtorek na godz. 16.00.

4. Dzisiaj odbywają się też uroczystości w Łowczówku – kolejny Zlot Niepodległościowy. Msza Święta o godz. 11.00, w ramach obchodów Święta Niepodległości.

5. W tym tygodniu w czwartek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Już w środę o 17.30 Nieszpory za zmarłych i poległych za Ojczyznę. Wieczornica poetycko-muzyczna w Domu kultury o godz. 18.00 i koncert orkiestry z Siedlisk. 11 listopada w czwartek uroczysta Msza Święta za Ojczyznę w kościele Św. Jakuba o godz. 10.30. O 12.00 wspólne śpiewanie hymnu narodowego przy ratuszu i przejazd na cmentarz Tuchów – Garbek na Apel Pamięci. Szczegóły uroczystości na plakacie.

6. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.30.

7. W sobotę zapraszamy również na kolejny Wieczór Uwielbienia. Gościem wieczoru będzie O. Rajmund Jurolaitis ze Zgromadzenia Synów Najświętszej Maryi Niepokalanej z Brzozówki. Temat konferencji: ”Nie bój się, wypłyń na głębię”.

8. W przyszłą – drugą niedzielę listopada, ofiarami na tacę wspieramy nasze inwestycje. Zbieramy na spłatę kolejnej raty za instrument organowy. Na wszystkich Mszach Świętych w dzień urodzin Bł. Edmunda Bojanowskiego będziemy też gościć Siostry Służebniczki, które pod koniec liturgii wygłoszą do nas naukę, a przy kościele będą zbierać do puszek ofiary na budowę Domu dla Chłopców z Niepełnosprawnością w Skoczowie. Siostry przygotują urodzinowe ciasto, które będzie można nabyć wspierając powyższe dzieło. W tym dniu o 11.00 dzieci z ochronki wraz z rodzicami zapraszają do naszego kościoła na montaż słowno-muzyczny o bł. Edmundzie.

9. Polećmy jeszcze Bożemu miłosierdziu zmarłą + Elżbietę Bęben, która w ostatnim tygodniu odeszła do wieczności…