Niedziela Chrztu Pańskiego
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Przed wieczorną Mszą świętą o godz. 17.40 będzie śpiew kolęd.

2. W środę zapraszamy na Mszę świętą i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Dziękujemy za ofiary składane na cele inwestycyjne, przede wszystkim na kolejną ratę za nowy instrument organowy oraz na ogrzewanie naszego kościoła.

4. Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego. W tym roku w Gościu niedzielnym będziemy mogli skompletować całą kolekcję Pisma Świętego audio w formacie mp3. Biblia audio to plejada polskich aktorów, specjalnie skomponowana muzyka oraz angażujące i pełne głębi efekty dźwiękowe. W dzisiejszym numerze Gościa znajduje się kartonowe pudełko na 12 płyt Biblii audio. Za tydzień będzie dostępna pierwsza płyta z Księgą Rodzaju i Księgą Wyjścia. Ponadto w dzisiejszym numerze możemy przeczytać między innymi o tym, czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem, i dlaczego po latach przyjął chrzest od Jana Chrzciciela. Od tego roku uległa również zmianie cena za Gościa Niedzielnego i wynosi ona 8 zł.

5. Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św., a kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:30.

6. Program Mszy świętych kolędowych w intencji Parafian na ten tydzień jest następujący:

  • Poniedziałek – ul. Rozwadowskich i Kopernika
  • Wtorek – ul. Konopnickiej
  • Środa – ul. Polna
  • Czwartek – ul. Kolejowa
  • Piątek – ul. Szafera
  • Sobota – ul. Leśna

7. W najbliższą sobotę zapraszamy do naszego kościoła na godz. 19.oo (po Mszy świętej wieczornej) na koncert kolęd zatytułowany „Kolęda wielu serc”.

8. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że w Tuchowie w dniach od 10 do 14 stycznia 2022 r. będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności + Marię Pękalę. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu…

10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego całego tygodnia. Szczęść Boże.