6 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś VI Niedziela Zwykła w ciągu roku. Wieczorem o 17.40 zapraszamy na Nieszpory w intencji pokoju na świecie oraz w intencji Ks. Bp Wiesława Lechowicza, pochodzącego z naszej diecezji, którego ingres do katedry polowej Wojska Polskiego odbył się w dniu wczorajszym. Będziemy polecać Bogu Jego posługę.  

2. W środę zapraszamy na wieczorną Mszę świętą i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  

3. Akcję Katolicką zapraszamy w czwartek na Mszę świętą o 18.00, a po Mszy świętej na spotkanie.

4. Spotkanie dla lektorów i ministrantów odbędzie się w czwartek po Mszy świętej wieczornej. 

5. Aspirantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.30.

6. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na inwestycje w naszej parafii, szczególnie na spłatę kolejnej raty za organy. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Prosimy również o składanie ofiar na ogrzewanie kościoła.

7. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. Krzysztofa Klimczaka – Proboszcza parafii w Czarnym Potoku koło Łącka, który prowadzi budowę nowego kościoła. Po Mszach świętych będzie zbierana ofiara do puszek na ten cel.   

8. Zachęcamy do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego, w którym znajduje się kolejna płyta z kolekcji „Biblii Audio”, a na niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Przypominamy, że cena za Gościa Niedzielnego wynosi 8 zł.

9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności: + Marię Kisielewicz oraz + Bogdana Sajdaka. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu…

10. Drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!