4 Niedziela Wielkanocna
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. W parafii gościmy diakona Patryka, który głosi nam Słowo Boże.

2. Dziękujemy tym, którzy dziś złożyli ofiary na tacę przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. Dzieci z klas trzecich kontynuują „Biały Tydzień”. Jutro Majówka o 17.30. We wtorek  spotykają się w Sanktuarium M.B. Tuchowskiej na Majówce i Mszy o godz. 16.00.

4. Majówka codziennie o godz. 17.30 z wyjątkiem piątku. Wtedy wypada 13. maja – 105 rocznica objawień fatimskich. Procesja z różańcem rozpocznie się o godz. 17.00. Po niej Majówka w kościele. Różaniec poprowadzą dzieci z klas czwartych, które będą miały w tym dniu spowiedź przed rocznicą I Komunii Świętej od 16.30.

5. W czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą członków Akcji Katolickiej. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy za Ojczyznę w ramach diecezjalnej sztafety „Pokój Tobie, Polsko – Ojczyzno moja!”

6. Zbiórka ministrantów i lektorów w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.

7. Zbiórka aspirantów w sobotę o 9.30.

8. Tuchowski Wieczór Uwielbienia w najbliższą sobotę 14. Maja. Poprowadzi go o. Łukasz Brachaczek, franciszkanin z Krakowa.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Msza Święta w rocznicę I Komunii Świętej dla dzieci z klas czwartych.

10. Taca inwestycyjna z przyszłej niedzieli przeznaczona na spłatę kolejnej raty za instrument organowy.

11. Dziękujemy Rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania za ofiary złożone jako dar ołtarza. Z tych ofiar został zakupiony komplet komży kapłańskich oraz nowy gong. Bóg zapłać.

12. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, katolickich stron internetowych i „Gościa niedzielnego z kolejną płytą z Biblią Audio z Ksiąg mądrościowych oraz „Promyczka” dla dzieci.