15 Niedziela Zwykła
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy świętej w niedzielę o 14:00, a w dni powszednie o 6:15. Kancelaria parafialna jest czynna codziennie po wieczornej Mszy świętej od 18:30 do 19:30, a w sobotę po Mszy świętej porannej od 7.30 do 8.30.

2. W tym tygodniu:
– w poniedziałek święto św. Benedykta Opata, patrona Europy, a zwłaszcza naszego miasta Tuchowa;
– we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.;
– w środę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji. W tym dniu odbędzie się nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej wieczornej;
– w piątek wspomnienie św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła;
– w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.

3. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne, zwłaszcza na kolejną ratę na nowy instrument organowy. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

4. Zachęcamy do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego, w którym znajduje się kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej cztery księgi Starego Testamentu – dwie Księgi Królewskie i dwie Księgi Kronik. Dla dzieci polecamy Promyczka Dobra.

5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia, a także udanego urlopu i wypoczynku.