XVI Niedziela Zwykła

w środę po Mszy świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
    w piątek święto św. Marii Magdaleny;
    w sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
    w przyszłą niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa będzie po wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. W tym dniu będzie również zbiórka do puszek na Akcję św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy.
  2. Jak co roku 17 sierpnia wyruszy z Tarnowa piesza  pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do uczestnictwa. Zapisy w klasztorze u redemptorystów.
  3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Zachęcamy do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego oraz Promyczka Dobra dla dzieci.
  5. Ojcowie redemptoryści zapraszają na wyjazd Sandomierz – Warszawa w dniach 28 do 31 lipca 2022 r. Koszt wyjazdu to 800 zł. Szczegółowy program wyjazdu oraz kontakt z organizatorami znajdują się w gablocie parafialnej.
  6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego całego tygodnia, a wypoczywającym udanego urlopu i wakacji.