1. Nabożeństwo do Św. Jakuba, przed uroczystością odpustową w naszej parafii, połączone z procesją do pięciu stacji, rozpoczniemy we wtorek na wieczornej Mszy świętej i będziemy je odprawiać do soboty włącznie. Zachęcamy też do skorzystania przed odpustem z Sakramentu Pokuty. Można to uczynić w czasie każdej Mszy oraz w sobotę od 17.30.

2. W poniedziałek z racji na 25 dzień miesiąca całodzienna Adoracja.

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać odpust parafialny. W tym dniu Msze Święte w naszym kościele będą odprawione według porządku wakacyjnego, czyli nie będzie Mszy świętej o 14:00. Uroczysta suma odpustowa z procesją eucharystyczną będzie o godz. 11:30. W czasie sumy odpustowej będziemy przeżywać jubileusz 25 – lecia święceń kapłańskich o. Jerzego Krupy. Na tą Mszę zapraszamy dziewczynki sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących dzwonkami, Panie do niesienia feretronów.

4. Do chorych z Komunią Świętą księża pojadą w sobotę od godz. 8.30.

5. Dziś z racji błogosławieństwa pojazdów możemy swoją ofiarą do puszek wesprzeć misjonarzy, którzy potrzebują środków transportu.