IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj mamy Światowy Dzień Osób Chorych na Trąd. Zamiast nieszporów o 17.40 śpiew kolęd. Rodzice i dzieci z przedszkola Sióstr Służebniczek zapraszają dzisiaj chętnych Parafian na jasełka w domu zakonnym przy ul. Zielonej na godz. 15.00.

2. W czwartek przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o 6.15; 7.00; 16.00 i 18.00. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – święto wszystkich zakonników i sióstr zakonnych. Dziękujemy za ofiary, które w tym dniu zbieramy na zakony klauzurowe w diecezji. Poświęcenie gromnic po każdej Mszy Świętej. Jeśli ktoś nie ma gromnicy ma możliwość zakupienia ich w zakrystii. Około godz. 17.00 w naszym kościele koncert kolęd kończący czas kolędowania w wykonaniu chóru parafialnego i zespołu „Pokolenia”, a także jasełka w wykonaniu dzieci z Kubusiów.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego:

• W czwartek po wieczornej Mszy świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu;
  • Spowiedź święta będzie w piątek od 14:30 oraz od 17:30;
  • Dodatkowa Msza święta w piątek o 15:00, a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia;
  • Kapłani udadzą się do chorych w sobotę od 8.30;
  • Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o godz. 17.00;
  • Zmiana tajemnic żywego Różańca będzie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o  6:30.

4. W piątek wspomnienie Św. Błażeja. Dla osób chętnych, po Mszach Świętych błogosławieństwo gardła.

5. W Święto Ofiarowania Pańskiego i w pierwszy piątek miesiąca kancelaria nieczynna.

6. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: + Marek Wantuch  oraz + Józefa Gierałt. Jutro natomiast pożegnamy na Mszy świętej pogrzebowej + Janinę Ogielę. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…