DUSZPASTERZE PRACUJĄCY W PARAFII

PROBOSZCZ:

Ks. prałat mgr Alfons Górowski – odpowiedzialny za całość pracy duszpasterskiej, przygotowanie do I Komunii Świętej, Radę Parafialną, Parafialny Zespół Synodalny, Akcję Katolicką, Caritas, New Pastoral, katecheta w Szkole Podstawowej w Tuchowie.

WIKARIUSZE:

Ks. mgr Łukasz Dutka – Senior, dekanalny duszpasterz młodzieży, odpowiedzialny za funkcjonowanie Kancelarii Parafialnej, kaplicę w Dąbrówce Tuchowskiej, organizację „Tuchowskich Wieczorów Uwielbienia”, katecheta w Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie.

Ks. mgr Jerzy Ochał – odpowiedziany za kaplicę i duszpasterstwo w Mesznej Opackiej oraz za Róże Żywego Różańca, Grupę Modlitewną i sprawy małżeńskie, katecheta w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

Ks. mgr lic. Grzegorz Nosal – odpowiedzialny za duszpasterstwo LSO: ministrantów i lektorów, duszpasterstwo uzależnionych, Grupę św. Rity oraz parafialną stronę internetową, katecheta w Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Dąbrówce Tuchowskiej.

Ks. mgr Marcin Górski – asystent parafialnego oddziału KSM, odpowiedzialny za przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, formację Animatorów i działalność Szkoły Nowej Ewangelizacji, katecheta w Szkole Podstawowej w Tuchowie.

REZYDENCI:

Ks. Władysław Sobczyński