DUSZPASTERZE PRACUJĄCY W PARAFII

PROBOSZCZ:

Ks. prałat mgr Alfons Górowski – odpowiedzialny za całość pracy duszpasterskiej, przygotowanie do I Komunii Świętej, Radę Parafialną, Parafialny Zespół Synodalny, Caritas oraz Akcję Katolicką; katecheta w Szkole Podstawowej w Tuchowie.

WIKARIUSZE:

Ks. mgr Łukasz Dutka – Senior, dekanalny duszpasterz młodzieży, asystent parafialnego oddziału KSM, odpowiedzialny za funkcjonowanie Kancelarii Parafialnej, kaplicę w Dąbrówce Tuchowskiej, organizację „Tuchowskich Wieczorów Uwielbienia” oraz parafialną stronę internetową; katecheta w Liceum Ogólnokształcącym w Tuchowie.

Ks. mgr Jerzy Ochał – odpowiedziany za kaplicę i duszpasterstwo w Mesznej Opackiej oraz za Róże Żywego Różańca, Grupę Modlitewną i sprawy małżeńskie; katecheta w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

Ks. mgr lic. Grzegorz Nosal – odpowiedzialny za duszpasterstwo LSO: aspirantów, ministrantów i lektorów, przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, duszpasterstwo uzależnionych i Grupę św. Rity; katecheta w Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Dąbrówce Tuchowskiej oraz w Szkole Podstawowej w Tuchowie.

REZYDENCI:

Ks. Władysław Sobczyński