5 Niedziela Wielkanocna
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy w naszym kościele codziennie o godz. 17:30.  Jeśli nie ma nas w kościele pamiętajmy o majówce z rodziną w domu, przy kapliczkach lub „on line”.

2. Jutro Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i Męczennika, Patrona Polski. Jest on też patronem Ks. Bpa Andrzeja Jeża, a także naszego Seniora Ks. dra Andrzeja Dyla. Będziemy polecać ich w modlitwie, szczególnie na Mszy Świętej o godz. 18.00.

3. Zbiórka ministrantów i lektorów w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.

4. Spotkanie aspirantów w sobotę o 9.30.

5. Przyjęcie aspirantów do grona ministrantów naszej parafii odbędzie się w następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziny aspirantów.

6. Spotkanie członków „Caritas” w piątek po wieczornej Mszy Świętej.

7. W najbliższą sobotę nasz kleryk Krystian Janiczek przyjmie święcenia diakonatu w kościele parafialnym w Lubczy. Otoczmy Go naszą modlitwą, gdyż w tym tygodniu przeżywa rekolekcje przed święceniami.

8. W przyszłą niedzielę będzie miała miejsce już VII Majówka na Brzysku przy Papieskim Dębie. Początek o 14. 30. W ramach majówki będzie modlitwa (Koronka o 15.00 i Majówka o 17.30), rozrywka, biegi dla dorosłych i przedszkolaków. Szczegóły na plakacie.

9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną i przelewy na konto.

10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, a także „Gościa niedzielnego” oraz „Promyczka dobra” dla dzieci.