6 Niedziela Wielkanocna
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypominamy o majówce w kościele codziennie o godz.17.30. Tych, którzy nie mogą być na tych nabożeństwach zachęcamy do odmawiania Litanii Loretańskiej przy kapliczkach, przy wieczornym pacierzu, albo łącząc się z nami na żywo przez stronę parafialną.

2. Kwartalne dni modlitw o urodzaje od niedzieli do środy. W środę po wieczornej Mszy Świętej procesja z Litanią do Wszystkich Świętych i poświęcenie pól.

3. W środę wypada też Dzień Świętego Jakuba i całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 zapraszamy Parafialny Zespół Synodalny na adorację z modlitwą za młodych o ich zaangażowanie w życie wspólnoty parafialnej. Prosimy też o zapoznanie się z informacją zwrotną z grudniowego spotkania.

4. Czcicieli Św. Rity oraz osoby zmagające się z uzależnieniami zapraszamy w czwartek na Mszę Świętą i nabożeństwo o godz. 18.00.

5. Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.

6. W następną niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Dodatkowa Msza Święta w języku ukraińskim w każdą niedzielę o godz. 12.45.

8. Ogłoszenia społeczne:

– Majówka dla Matki na wsparcie „Stowarzyszenia Nadzieja” oraz „Caritas” w najbliższą sobotę od godz. 15.00. Majówka przy amfiteatrze o godz. 19.00,

– Piknik Rodzinny organizowany przez całą Społeczność Dąbrówki Tuchowskiej przy Przedszkolu i Szkole Podstawowej również w sobotę od godz. 14.30.

9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności + Stanisława Marka. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu.