1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne w naszym kościele w dni powszednie będą tylko o godz. 7:00 i 18.00. Natomiast w niedziele i święta nakazane nie będzie Mszy św. o godz. 14.00, a także Mszy w języku ukraińskim o 12.45. Spowiedź św. w dni powszednie 20 minut przed każdą Mszą św., a nie w trakcie. Kancelaria czynna po Mszach o godz. 18.00, a w soboty po Mszy o godz. 7.00.

2. W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki dzieła misyjnego diecezji tarnowskiej. To także patronalne święto Apostolstwa Chorych. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszy św. i nabożeństwie o godz. 18.00 modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie i zakonne.

4. W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

5. Trwa Wielki Odpust Tuchowski. Porządek odpustu wywieszony na plakacie w gablocie ogłoszeń.

6. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. W najnowszym numerze poruszono temat wątpliwości w wierze – co robić kiedy się pojawią?

7. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłego w ostatnim tygodniu śp. Karola Roga.