2 Niedziela Wielkanocna
Święto Miłosierdzia Bożego

1. Z okazji Święta Bożego Miłosierdzia dzisiaj możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dzisiaj  po Mszy Świętej o godz. 14.00. Potem wystawienie Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy Świętej. Nieszpory o 17.40. Dzisiaj rozpoczyna się także Tydzień Miłosierdzia.

2. Dzisiejsza Niedziela Bożego Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność tym osobom, które  zaangażowały się czynnie w to dzieło miłości miłosiernej  i wszystkim, którzy to dzieło wspierają w ciągu całego roku. Po dzisiejszych Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.

3. Siostry Służebniczki wraz z Rodziną Bł. Edmunda zapraszają chętnych na Drogę Światła, we wtorek 18 kwietnia o godz. 16.00 w kaplicy Sióstr.

4. Ministranci i lektorzy spotykają się w czwartek po Mszy Św. wieczornej.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej i wszystkich chętnych w Sali Kubusiów po Mszy Świętej wieczornej. Państwo Argasińscy podzielą się z nami refleksją na temat pielgrzymki do Ziemi Świętej.

6. W piątek zapraszamy młodzież, zwłaszcza przygotowującą się do bierzmowania wraz z duszpasterzami na czuwanie młodzieżowe do tuchowskiego sanktuarium. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.30, a po niej konferencja, herbata i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę spotkanie aspirantów o godz. 9.30.

8. Spotkanie dzieci z klas trzecich na próbie przed uroczystością I Komunii Świętej w sobotę o godz. 11.00.

9. W sobotę w naszej parafii kolejny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczynamy go Mszą Świętą o godz. 18.00. Zapraszamy!

10. Za tydzień Niedziela Biblijna i rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego.