3 Niedziela Wielkanocna
Niedziela Biblijna

1. Dziś przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną i zarazem Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Wieczorem zapraszamy na nieszpory przed wieczorną Mszą świętą o godz. 17.30.

2. Jutro przypada Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski przeniesiona z dzisiejszej niedzieli. Msze święte w naszym kościele jak w dni powszednie. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia, zwłaszcza Księdzu Jerzemu życzymy obfitych łask Bożych oraz opieki świętego Patrona.

3. Dzień Patrona naszej parafii będzie we wtorek. Z tej okazji zapraszamy na adorację, która rozpocznie się po Mszy świętej o 7:00 i potrwa do Mszy wieczornej.

4. Czcicieli Św. Rity oraz osoby zmagające się z uzależnieniami i ich bliskich zapraszamy w czwartek  na  godz. 18.00.

5. W związku z tym, że 28 kwietnia wypada w piątek, dlatego nie będzie  Koronki do Bożego Miłosierdzia na rynku przy tablicy św. Jana Pawła II, natomiast zapraszamy na tę modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o 15:00 do kościoła.

6. Aspirantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00.

7. Dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami prosimy na spotkanie w sobotę o godz. 10:00.

8. W sobotę będziemy przeżywać Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej. W tym dniu rozpocznie się również nowenna przed uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona naszej diecezji.

9. Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. To również dzień modlitw za kierowców.

Ogłoszenie społeczne:
Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że w dniach 24 do 28 kwietnia br. będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności + Jana Sandeckiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu…