5 Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.  Jeśli nie ma nas w kościele pamiętajmy o majówce z rodziną lub przy kapliczkach.

2. Trwa biały tydzień Dzieci z klas trzecich, który zakończymy w środę. Przypominamy, że we wtorek majówka i Msza Święta dla nich w Sanktuarium MB Tuchowskiej o godz. 16.00.

3. Jutro przypada Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Diecezji Tarnowskiej. Msze święte w naszym kościele jak w dni powszednie. Wszystkich Solenizantów polecamy opiece tego wielkiego patrona.

4. Spotkanie rodziny bł. Edmunda u Sióstr Służebniczek na ul. Zielonej we wtorek o godz. 16.00.

5. W środę po Mszy świętej i nowennie spotkanie Rady Duszpasterskiej przed zbliżającymi się prymicjami.

6. Zbiórka ministrantów i lektorów w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.

7. W piątek o godz. 17.30 spowiedź dla dzieci z klas czwartych i ich bliskich przed I rocznicą Komunii Świętej.

8. W sobotę zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. W programie nabożeństwa Msza święta o godz. 18.00, potem różaniec z procesją wokół kościoła i apel.

9. W następną niedzielę  na Mszy Świętej o godz. 11.30 Msza Święta w I rocznicę  Komunii Świętej dzieci z klas czwartych.

10. Za tydzień w niedzielę składka przeznaczona będzie na cele inwestycyjne, a przede wszystkim na malowanie zewnętrzne kościoła.

11. W przyszłą niedzielę będzie też miała miejsce już VIII Majówka na Brzysku przy Papieskim Dębie. Początek o 14.30. W ramach majówki będzie modlitwa (Koronka 0 15.00 i Majówka o 17.30) i rozrywka, bieg papieski dla dorosłych i przedszkolaków. Szczegóły na plakacie.

12. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Mariusz Borysławski. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu…