6 Niedziela Wielkanocna

1. Zachęcamy do udziału w majówce w kościele codziennie o godz.17.30. Tych, którzy nie mogą być na tych nabożeństwach tutaj zachęcamy do odmawiania Litanii Loretańskiej przy wieczornym pacierzu lub  przy kapliczkach.

2. Dzisiaj odbędzie się VIII Majówka na Brzysku przy Papieskim Dębie. Początek o 14.30. Szczegóły na plakacie.

3. We wtorek przypada również Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Wszystkich solenizantów, w tym naszego biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, a także księdza emeryta Andrzeja polecamy wstawiennictwu świętego patrona.

4. Kwartalne dni modlitw o urodzaje od niedzieli do środy. W środę po wieczornej Mszy Świętej procesja z Litanią do Wszystkich Świętych i poświęcenie pól.

5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w czwartek po wieczornej Mszy świętej.

6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. W tym dniu po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30 odbędzie się próba przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas ósmych.

7. Również w piątek po Mszy świętej wieczornej na plebanii odbędzie się spotkanie członków parafialnego oddziału Caritas.

8. W sobotę w Szczepanowie odbędzie się Spotkanie Formacyjne Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Początek o godz. 9.00.

9. W sobotę zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie na Mszy Świętej o godz. 18.00. Słowem podzieli się z nami Pani Aleksandra Baran. W ramach wieczoru zapraszamy Kandydatów do bierzmowania przeżywających Triduum przed przyjęciem Sakramentu Dojrzałości.

10. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu o godz. 11.30 odbędzie się Msza Święta Dziękczynna z racji Jubileuszu Pięćdziesięciolecia Kapłaństwa Ks. Seniora Władysława Sobczyńskiego.

11. Dziękujemy za ofiary na tacę, które przeznaczone są na cele inwestycyjne, zwłaszcza na zewnętrzne malowanie naszego kościoła.