1. Obchodzimy dzisiaj Diecezjalne Święto Rodziny w Starym Sączu. Dziś również uroczystość odpustowa ku czci św. Brata Alberta w naszej kaplicy w Dąbrówce Tuchowskiej. Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30.

2. Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla wszystkich Przedszkolaków w środę o 16:30 w naszym kościele.

3. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w czwartek po Mszy świętej wieczornej.

4. W najbliższy piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zostaną odprawione Msze święte dziękczynne według następującego planu:

• dla Młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego o 8:00 tu w kościele;
  • dla Dzieci ze szkoły podstawowej z klas I-IV o 9:45 tu w kościele,
  • dla Dzieci ze szkoły podstawowej z klas V-VIII o 8:00 w Bazylice Mniejszej;
  • dla Dzieci ze szkoły podstawowej z Mesznej Opackiej w kaplicy o godz. 9.00;
  • dla Dzieci ze szkoły podstawowej z Dąbrówki Tuchowskiej w kaplicy o godz. 8.00.
    Na te Msze święte zapraszamy serdecznie również Rodziców i Nauczycieli.

5. Spowiedź z okazji zakończenia roku szkolnego dla dzieci i młodzieży będzie w czwartek od godz. 17:30.

6. W sobotę w liturgii Kościoła Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze święte jak w dni powszednie.

7. W przyszłą niedzielę wypada Dzień Jakubowy, dlatego po Mszy świętej o godz. 14:00 będzie adoracja najświętszego Sakramentu do nieszporów o godz. 17.40.

8. W dniu wczorajszym Ks. Bp Ordynariusz Andrzej Jeż po ukończeniu 3-miesięcznego kursu upoważnił do pełnienia posługi nadzwyczajnego szafarza Eucharystii naszego parafianina i zarazem kościelnego – Pana Dominika Czubę, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy wielu łask w podejmowaniu tej posługi.

Ogłoszenie społeczne:
Organizatorzy imprezy MOTO ROCK FESTIWAL informują, że w najbliższą sobotę 24 czerwca, przez cały dzień płyta rynku oraz parkingi wokół rynku będą wyłączone z ruchu i parkowania samochodów, natomiast w godzinach od 20:00 do 22:00 zamknięty będzie ruch wokół rynku. Przepraszamy za utrudnienia i  z góry dziękujemy za zrozumienie.