1. Przypominamy, że do końca sierpnia nie będzie w niedzielę Mszy świętej o 14:00 oraz w dzień powszedni o 6:15. Kancelaria Parafialna będzie otwarta od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy świętej, a w sobotę po porannej Mszy świętej.

2. Dzisiaj kończy się Wielki Odpust Tuchowski. Zechciejmy skorzystać z możliwości uzyskania odpustu i nawiedzenia Bazyliki Matki Bożej Tuchowskiej.

3. W czwartek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. W programie Msza święta o 18:00, a po niej procesja różańcowa wokół kościoła, apel i błogosławieństwo.

4. Dziękujemy za ofiary na tacę. Przypominamy, że składka inwestycyjna będzie w czwartą niedzielę lipca, czyli 23 lipca, natomiast ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności + Lukrecję Banaś. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu…