1. W naszej wspólnocie parafialnej w dzisiejszą niedzielę kończy pracę Ks. Łukasz Dutka. Dziękujemy za sześć lat ofiarnej służby w naszej wspólnocie, szczególnie za pracę wśród młodzieży licealnej i parafialnej, a także we wspólnocie w Dąbrówce Tuchowskiej. Msza Święta w Jego intencji będzie odprawiona dziś o godz. 11.30. Od jutro pracę w naszej parafii rozpocznie Ks. Łukasz Kicka pochodzący z Okulic, a pracujący dotychczas w Nowym Rybiu. Posługę obu Kapłanów obejmijmy serdeczną modlitwą wdzięczności, życząc dalszej owocnej pracy duszpasterskiej i katechetycznej.
  2. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na Dożynki Gminne. Rozpoczną się Mszą świętą w kaplicy polowej przy Bazylice Matki Bożej w Tuchowie o godz. 14.00. Dalsze uroczystości będą od 15.30 w amfiteatrze przy Domu Kultury. Szczegóły na plakacie. Przy okazji dożynek będzie okazja wesprzeć ofiarami bardzo kosztowne, liczone w milionach, leczenie małej Wiktorii Wróbel z Nowego Sącza. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Będzie można też otrzymać coś słodkiego przygotowanego przez wolontariuszy.
  3. W czwartek nabożeństwo do Św. Rity o godz. 18.00. Zapraszamy czcicieli oraz osoby zmagające się z uzależnieniami i ich bliskich.
  4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek o 14.30 i 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież przed rozpoczęciem roku szkolnego.
  5. Odwiedziny chorych przez wszystkich kapłanów z racji wakacji w I piątek od godz. 8.30.
  6. Od piątku (1 września) przywracamy w naszym kościele zwyczajny porządek Mszy w dni powszednie: o 6.15; 7.00 i 18.00. Od przyszłej niedzieli przywracamy Mszę Świętą o godz. 14.00. Kancelaria Parafialna od rozpoczęcia roku szkolnego będzie czynna od 17:00 do 18:00, a w soboty po porannej Mszy Świętej.
  7. W piątek 1 września wypada 84 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Uroczysta  Msza Święta z udziałem pocztów sztandarowych o godz. 18.00, a po niej przemarsz pod pomnik Ofiar okupacji niemieckiej i sowieckiej z Tuchowa i Gminy Tuchów na Apel Poległych.
  8. W tym tygodniu wypada także I sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi z różańcem o godz. 17.00.
  9. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.