1. Dzisiaj w naszych modlitwach polecamy szczególnie osoby niesłyszące i słabosłyszące oraz osoby uzależnione od nałogów, a także za emigrantów i uchodźców. Nieszpory połączone z wieczorną Mszą Świętą.
  2. Rodzice i dzieci z klas III spotykają się dzisiaj na Mszy św. o 11:30 i po niej. Przypominamy wszystkim rodzicom, że w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca jest specjalne błogosławieństwo z nałożeniem rąk dla wszystkich dzieci, a także specjalna homilia.
  3. Dzień Patrona naszej Parafii będziemy przeżywać jutro, w poniedziałek. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciągu całego dnia.
  4. W piątek przypada Święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  5. W następną niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się uroczyste wniesienie do naszej świątyni relikwii św. Rity, które dzięki naszym staraniom otrzymała nasza parafia. Zapraszamy zwłaszcza wszystkich czcicieli, osoby uzależnione i zmagające się z różnymi trudnymi sprawami. Z uwagi na tę uroczystość nie będzie nabożeństwa do św. Rity w najbliższy czwartek.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17:15. Zachęcamy do uczestnictwa całe rodziny.
  7. Spotkania grup parafialnych:
    – Ministrantów i Lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.,
    – Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 17.00,
    – Grupy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej,
    – Caritas także w piątek po wieczornej Mszy św.,
    – Kandydatów na Ministrantów w sobotę o 9.30. Prosimy rodziców, aby zachęcali swoich synów od klasy trzeciej do zaszczytnej służby przy ołtarzu.
  8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym tekst o ludziach działających na rzecz zmniejszenia poczucia osamotnienia wśród dzieci niepełnosprawnych. Dzieciom polecamy „Promyczek dobra” i „Mały Promyczek”.
  9. Ogłoszenie społeczne: Burmistrz Tuchowa oraz Dyrektor Domu Kultury wraz tuchowskimi Seniorami serdecznie zapraszają wszystkich Seniorów z Miasta i Gminy Tuchów, ich rodziny, sympatyków i przyjaciół na II Tuchowski Dzień Seniora oraz III Forum Seniorów, które odbędą się w najbliższą sobotę o 17.00. Szczegóły na plakacie.
  10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności: + Wiesława Kuropatwę i + Agatę Gut. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…