1. Dzisiaj przeżywamy XXIII Dzień Papieski w Polsce. Z tej racji po Mszach świętych zbieramy ofiary na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Z góry Bóg zapłać za wsparcie.
  2. Zapraszamy dziś i w ciągu całego tygodnia na nabożeństwa różańcowe o 17:15 oraz na godzinę miłosierdzia w piątek o 15:00.
  3. W środę wypada Święto Św. Łukasza Ewangelisty patrona Służby Zdrowia, a także naszego wikariusza – ks. Łukasza. Na różańcu, na który zapraszamy szczególnie Służbę Zdrowia i na Mszy świętej 0 18.00 będziemy się modlić w ich intencji.
  4. Nabożeństwo różańcowe w czwartek poprowadzi Akcja Katolicka. Po Mszy Świętej spotkanie członków Akcji Katolickiej.
  5. Także w czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotykanie ministrantów. Kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:30.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość ku czci św. Jana Pawła II, patrona Małopolski oraz Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka będzie przeznaczona na misje.
  7. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się VIII Papieski Dzień na Brzysku. Powitanie Gości o 14.40. Potem Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zawody sportowe i niespodzianki.
  8. Są do zabrania z kościoła kartki na wypominki listopadowe i roczne. Jak co roku prosimy, aby najpierw czytelnie wypisać nazwiska zmarłych z najbliższej rodziny, a następnie imiona.
  9. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Markowej i Leżajska na 18 listopada. Koszt 80 zł.
  10. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” szczególnie polecamy teksty nawiązujące do 45. rocznicy wyboru Jana Pawła II oraz raport o stanie Kościoła w Polsce. Dla dzieci jest „Promyczek dobra” i „Mały Promyczek”.
  11. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: + Kazimierz  Kozioł, + Franciszka Kucharczyk, + Janina Czarnik i + Eleonora Majchrowicz. Pomódlmy się w ich intencji.