1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, a także światowy Dzień Ubogich. Dziękujemy tym, którzy przygotowali pomoc żywnościową i środki czystości na pomoc potrzebującym. Można ją jeszcze składać do najbliższego piątku.
  2. Dzisiaj o 11.00 uroczysta suma odpustowa w Mesznej Opackiej, z racji Uroczystości ku czci bł. Karoliny.
  3. Modlitwa za dusze wypominane codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą oraz w niedziele listopada przed Mszą o 8:30 i 10:00. Dzisiaj i we środę wypominki połączone z nieszporami.
  4. Zbiórka ministrantów w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Spotkanie grupy Caritas w piątek po wieczornej Mszy Świętej na plebanii.
  6. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.30.
  7. Ks. Bp Andrzej Jeż zaprasza nowych członków Rad Duszpasterskich na II Forum Parafialnych Rad Duszpasterskich pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”, które odbędzie się w sobotę 25 listopada na Arenie „Jaskółka” w Tarnowie. Początek o godz. 9.00. Zakończenie około godz. 14.00.
  8. W sobotę wypada też Dzień Jakubowy. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Zapraszamy.
  9. Za tydzień, czyli w ostatnią niedzielę roku liturgicznego świętujemy Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. Odpust w Siedliskach.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przy kościele odbędzie się Kiermasz ciast i wypieków, ze sprzedaży których dochód przeznaczony będzie na rehabilitację Naszej Parafianki Pani Katarzyny, która po odbytych operacjach głowy porusza się na wózku inwalidzkim. Zapraszamy do ich zakupu. Organizatorzy z góry dziękują za wsparcie.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdują się ciekawe artykuły ukazujące znaczenie i skalę działalności charytatywnej Kościoła. Dla dzieci jest „Promyczek dobra”.
  12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w drodze do wieczności: + Ryszarda Stańczyka, + Zofię Siwak, + Wiesławę Karpiel, + Karolinę Owczarz i + Pawła Dudczaka. Polećmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu…