1. Pierwsza niedziela lutego jest niedzielą adoracyjną.
  2. We wtorek mija 8 rocznica sakry biskupiej Księdza bpa Leszka Leszkiewicza. Polecajmy Jego osobę i posługę pasterską w naszych modlitwach.
  3. Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  4. Spotkanie Parafialnej „Caritas” w piątek na plebanii po Mszy św. wieczornej.
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.30.
  6. W następną niedzielę – 11 lutego, wypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji odprawimy w kaplicy szpitalnej Mszę świętą o godz. 6.30. W naszym kościele Msza Święta dla osób starszych i chorych połączona z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 6.30 i 14.00.
  7. Także w następną niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Po Mszy św. o 14:00 będzie adoracja w ciszy do Nieszporów, które odprawimy o 17:40. W następny poniedziałek i wtorek wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o 7:00. Przez cały dzień adoracja według porządku, który będzie umieszczony w gablocie ogłoszeń i na drzwiach kościoła.
  8. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje parafialne.
  9. Dziękujemy tym rodzinom i osobom, które pamiętały tej zimy o ofiarach na ogrzewanie.
  10. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. Dla dzieci jest nowy numer „Promyczka Dobra” i „Małego Promyczka”. Natomiast w „Gościu Niedzielnym” doradzamy jak rozpoznać i rozwinąć powołanie.